Do boja za čistejšie pláže sa pustil aj najväčší server s videami pre dospelých

Obrovský nárast v používaní jednorázových plastov je v dnešnej dobe bohužiaľ ešte stále potvrdenou pravdou a veľakrát si ani neuvedomujeme, koľko plastu skončí na plážach a v oceánoch a ako veľmi ohrozuje životy tisícok živočíchov.

Americký server, ktorého denne navštívi viac ako 90 miliónov ľudí, sa rozhodol upozorniť práve na toto množstvo odpadu a natočil video na jednej z najšpinavších pláží na svete.

Samotné video s názvom The Dirtiest Porn Ever síce môže niektorých pobúriť, ale vzhľadom na neuveriteľné množstvo ľudí, ktorí ho uvidia, môže pomôcť v uvedomovaní si tohto závažného problému.

Od augusta je na Youtube k dispozícii aj trailer k tomuto videu pre dospelých, ktorý na celú akciu upozorňuje, bez toho, aby odhalil príliš veľa. Do dnešného dňa si ho na youtube pozrelo viac ako 2 milióny ľudí. Tvorcovia videa v traileri prezradili, že majú síce radi „sprosté“ veci, ale všetko má svoje limity. A narážajú tým práve na znečisťovanie planéty.

Server tiež uvádza, že za každé sledovanie plnej verzie videa darujú peniaze spoločnosti Ocean Polymers, aby im pomohli vyčistiť oceány.

Trailer


Páči sa vám náš článok? Zdieľajte ho so vašimi priateľmi na Facebooku, dajte like našej Facebook stránkeNašeBio&Eko alebo nás sledujte na Instagrame @nasebioeko a už vám neuniknú žiadne novinky zo sveta BIO & EKO.