Nakupujte udržateľne a ušetrite s programom My Benefit #premodruplanetu

Spôsobov, ako prispieť k zlepšeniu stavu našej Zeme, je neúrekom. To, čo je však najdôležitejšie, sú naše každodenné rozhodnutia. K tým zodpovedným motivuje aj Tatra banka a jej Účet pre modrú planétu.

Na každej transakcii záleží. To je hlavné posolstvo dvoch nových služieb, ktoré v minulom roku priniesla Tatra banka. Jednou z nich je zobrazovanie odhadovanej uhlíkovej stopy platieb kartou. Výpočet nám pomáha porozumieť tomu, čo sa skrýva za každým jedným nákupom. Aplikácia Tatra banka totiž okrem výpočtu ponúka aj vysvetlenie, čo ktorá kategória nákupu predstavuje a aký je celý reťazec od úplného začiatku až po likvidáciu produktu.

Druhou službou je program My Benefit #premodruplanetu. Ten nás motivuje, aby sme vo väčšom množstve nakupovali s rozumom a zároveň ekologicky.

Udržateľné cestovanie, bezobalové obchody aj ekologická kozmetika

Možnosť nakupovať výhodnejšie a udržateľnejšie prepája klientov, obchodníkov a banku. Vďaka programu môžete získať zľavy z platby kartou formou cashbacku, zľavové kupóny alebo darčeky za udržateľné produkty a služby.

V oblasti cestovania nájdete medzi ponukami cashback 1 % za nákup cestovných dokladov na vlaky ZSSK cez eshop ZSSK či aplikáciu IDeme vlakom. Ubytovanie si zase na svojich cestách zabezpečíte lacnejšie vďaka zľave 4 % na Booking.com udržateľné cestovanie.

Ekologickú a šetrnú kozmetiku lacnejšie nakúpite na Mylo.sk a až 8 % cashback ponúka kozmetika DULCIA natural.

zdroj: Tatra banka

Ponúk je však oveľa viac. Nájdete medzi nimi bezobalové obchody, ekologické slovenské topánky a tenisky, aj voskové obrúsky a vrecká. Klienti banky ich nájdu vo svojej aplikácii spolu s prehľadom úspor a vyplatených odmien.

zdroj: Tatra banka

Mimo programu My Benefit #premodruplanetu môžu noví klienti získať v Tatra banke aj ďalší cashback. Všetkým klientom, ktorí si otvoria nový Účet pre modrú planétu, vráti banka 10 % z každej platby kartou, spolu až 100 EUR. Účet si otvoríte hravo na niekoľko klikov priamo cez aplikáciu Tatra banka.

zdroj: Tatra banka

Titulný obrázok: Shutterstock