Poď s nami tvoriť obsah online magazínu EkoReštart.sk

Keď sme zakladali online magazín Naše Bio&Eko, teraz EkoReštart chceli sme vytvoriť miesto, ktoré bude inšpiráciou. Inšpiráciou, ako by sme mohli malými krokmi aj náš každodenný život premeniť na ekologický. Hľadáme, čítame, učíme sa, skúšame a píšeme… a vy viete, že u nás neexistuje „jednosmerka“ pre informácie. Posielate nám zaujímavé tipy, dávate rady a presne o tom je EkoReštart. Navzájom sa inšpirovať na ceste za zodpovedným životom.

Tvoj vlastný priestor, tvoj vlastný blog

Náš online magazín rastie a my v ňom chceme dať priestor každému, kto sa zaujíma o svoje životné prostredie. Blog predstavuje priestor venovaný všetkým, ktorí sa chcú podeliť o svoju eko cestu, bio život, ekologickú domácnosť, či zamyslenia sa nad aktuálnymi témami.

V písaní budeš máte voľnú ruku a to, či sa pod článok podpíšeš tvojím skutočným menom alebo umeleckým eko pseudonymom, záleží len na tebe. Pripojiť môžeš aj fotografie zo svojej cesty.

Nájdeš sa v niektorej z týchto otázok?

Spravil si rozhodnutie, že sa viac nechceš podieľať na ničení našej planéty?

Igelitové tašky, jednorazové plasty, slamky, vatové tyčinky, plytvanie potravinami, rozmarné nakupovanie, fast fashion už viac nemajú miesto v tvojom živote?

Organizuješ zaujímavé akcie? SWAP-y, prednášky, výstavy, kurzy, čistenie prírody?

Si odborník v oblasti ekológie a environmentálnych vied a chceš svoje vedomosti šíriť ďalej?

Máš alebo buduješ permakultúrnu záhradu?

Otvoril si bezobalový obchod a chceš sa podeliť o svoj príbeh?

Žiješ na bio farme?

Buduješ komunitné centrum, ktoré si zaslúži pozornosť?

Možno si to ani neuvedomuješ, možno si povieš, že tvoje „malé“ kroky či názory nikoho nezaujímajú. Ale nie je to tak, každý môžeme byť inšpiráciou. My sme náš online magazín založili pred dvoma rokmi a predsa si tu u nás, spolu s ďalšími viac ako 80tisícmi ľudí mesačne, ktorí sa zaujímajú. A to je na tom to úžasné.

Chceš tvojím ekoreštart príbehom inšpirovať aj ostatných? Ozvi sa nám cez kontaktný formulár a začni písať svoj vlastný blog.

Najnovšie v blogu

Nájdete nás aj na Facebooku a Instagrame.