Budúcnosť dostáva zelenú. Ako Greenlogy mení hru v darovaní prebytočnej elektriny?

V dobe, keď sa ekologická stopa a udržateľnosť stávajú kľúčovou témou, prichádza dodávateľ elektriny z obnoviteľných zdrojov, Greenlogy, s novou službou – GreenShare.

Greenlogy je slovenská spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2021, ktorá to so zelenou energiou myslí naozaj vážne. Celý objem spotreby ich odberateľov je pokrytý 100 %  zelenou elektrinou vyrobenou z obnoviteľných zdrojov na Slovensku.

Spoločnosť sa výrazne líši od tradičných dodávateľov elektriny aj v tom, ako komunikuje s odberateľmi. Celý proces, od vypracovania cenovej ponuky, až po sledovanie spotreby je k dispozícii online prostredníctvom zákazníckeho portálu alebo mobilnej aplikácie, čo umožňuje jednoduchý a efektívny prístup k informáciám o energii.

Darovanie prebytočnej energie

Najnovším prírastkom do rodiny Greenlogy je služba GreenShare.

Služba umožňuje odberateľom darovať prebytočnú energiu, ktorú vyrobili, ostatným odberateľom a to bez mesačného poplatku. GreenShare je nielen o darovaní prebytočnej energie, ale aj o starostlivosti o našu planétu a komunitu. V čase, keď digitalizácia a technologický pokrok prichádzajú ruka v ruke s ekologickým povedomím, Greenlogy predstavuje službu, ktorá zjednocuje tieto dva svety. Všetko je transparentné, efektívne a bez papiera. Vďaka digitálnym riešeniam môže byť každý zákazník súčasťou zelenej revolúcie, kde žiadne kWh nevyjdú nazmar. 

zdroj: Greenlogy

Čo robí službu GreenShare jedinečnou?

Online a automatizovaný proces: Celý proces funguje online a automatizovane cez zákaznícky portál alebo mobilnú aplikáciu, čo zjednodušuje a urýchľuje darovanie energie.

Flexibilita pre darovateľov: Darca má možnosť rozhodnúť, koľko kWh energie chce presunúť na iné odberné miesto, čo umožňuje prispôsobiť darovanie svojim potrebám.

Transparentná fakturácia: Služba Virtuálnej Batérie GreenVBattery umožňuje darcom platiť poplatok len vo forme kWh za jednotlivú transakciu. To znamená, že darca platí len za skutočné darované kWh. Výhodou pre samotného prijímateľa darovanej energie je fakt, že v rámci fakturácie je znížená výška jeho spotreby o súčet darovaných kWh, čo znamená nižšie náklady na elektrickú energiu.

Vykročte po zelenej

Greenlogy si inovatívnym prístupom, ekologickým zameraním a jedinečnými službami získalo už tisícky spokojných zákazníkov po celom Slovensku. Ich široké portfólio služieb ponúka riešenia pre elektromobilitu, fotovoltiku či virtuálne batérie pre domácnosti a dodávku alebo výkup elektriny pre firmy.

Nová služba GreenShare je tak iba ďalším, prirodzeným krokom ku lepším zajtrajškom, o ktoré sa môžete podeliť zdieľaním elektriny so svojimi blízkymi. Greenlogy aj takto ukazuje, kam sa bude uberať budúcnosť energetického sektora na Slovensku.