Anketa: Hľadáme EKO vychytávku roka 2019

Sme nesmierne radi, že sa ponuka ekologických produktov a alternatív ku klasickým produktom rozširuje. Stále viac a viac produktov vieme vymeniť za ekologické a postupne tak aj náš život premeniť na ekologickejší, zero waste a hlavne zodpovednejší k našej planéte. Eko vychytávky nám pomáhajú v domácnosti, v kancelárii, na výletoch a stávajú sa našou súčasťou.

Ak by ste spomedzi všetkých ekologických produktov, ktoré používate, mali vybrať jednu, ktorá by to bola? Ktorá je pre vás tá “naj”, ktorú ste v roku 2019 objavili?

Nominujte ju na titul EKO vychytávka roka 2019. V nasledujúcom políčku ankety môžete uviesť aj to, ktorý produkt by ste tiež radi vymenili, ale ešte ste nenašli jeho ekologickejší variant. A všetkým, ktorí sa zapoja do tejto ankety, pošleme po jej vyhodnotení 10% zľavový poukaz na nákup eko vychytávok od EatGreen. Anketa EKO vychytávka roka 2019 prebieha do 22.3.2020.

Páči sa vám naša anketa? Zdieľajte ju so svojimi priateľmi na Facebooku, dajte like našej Facebook stránke NašeBIO&EKO alebo nás sledujte na Instagrame @nasebioeko.