Výzva #SEMODPADNEPATRI

V poslednom období sa s nelegálnymi skládkami stretávame čoraz častejšie. Čistíme naše okolie, pretože nám záleží na našej prírode, ktorá si s umelým odpadom poradiť nedokáže. O tom, akí sme neuveriteľní bordelári, sme písali v článku Nelegálne skládky robíme všade.

Rozhodli sme sa vyhlásiť výzvu, do ktorej sa môže zapojiť každý. Výzva s názvom #SEMODPADNEPATRI je pre všetkých ľudí, ktorí sú všímaví k svojmu okoliu a ktorí chcú poukázať na nelegálne skládky v ich okolí a povedať, že SEM ODPAD NEPATRÍ.

Ako sa zapojiť do našej výzvy?
Ak vo svojom okolí objavíte nelegálnu skládku, odfotografujte ju a verejne zdieľajte fotku na svojom instagrame alebo facebook profile s hashtagom #SEMODPADNEPATRI. Môžete tiež označiť náš profil @nasebioeko. K fotografii pridajte aj popis miesta alebo aspoň mesto, v ktorom sa skládka nachádza alebo nachádzala, predtým, než ste ju po druhých upratali.

Fotografie označené týmto hashtagom uverejníme na našej stránke, aby sme tak upozornili na skutočnosť, aké množstvo nelegálnych skládok sa nachádza na Slovensku.

Veríme, že ak sa spojíme, tak spoločne dokážeme poukázať, aký obrovský problém máme a dúfame, že kompetentné orgány budú s väčším dôrazom pracovať na prevencii vzniku takýchto skládok.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho so svojimi priateľmi na Facebooku, daj like našej Facebook stránke NašeBIO alebo nás sleduj na Instagrame @nasebioeko a už ti neuniknú žiadne novinky zo sveta BIO & EKO.