Vyberme spoločne najpraktickejšie EKO darčeky pod stromček

Poznáte také to spojenie „500 Slovákov sa vyjadrilo a spoločne vybralo naj darčeky pod vianočné stromčeky“. Ibaže my v našej ankete nehľadáme zbytočnosti. Hľadáme najpraktickejšie EKO darčeky do domácnosti a to priamo na základe aj vašich skúseností. Keďže sa vianočné nákupy rozbiehajú a ošiaľ z nákupov naberá na obrátkach, chceme predísť zbytočným darčekom, ktoré po Vianociach skončia odložené na najvyšších policiach v domácnostiach.

Napíšte eko pomôcku, ktorú by ste si radi našli pod vianočným stromčekom alebo takú, ktorú už doma využívate a ktorú by ste odporučili všetkým ostatným, ktorí chcú postupne svoj domov premeniť na ekologický.

Zo všetkých v ankete spomenutých eko pomôcok zostavíme rebríček, ktorý poslúži ako inšpirácia pre všetkých, ktorí sa rozhodli obdarovať svojich blízkych ekologickými a praktickými darčekmi. Spoločne tak zabojujeme proti odloženým darčekom.

A aby sme nezabudli. Niekto zo všetkých účastníkov ankety si pod stromčekom nájde eko balíček aj od nás. Nechajte nám svoj email, aby k vám náš Ježiško trafil. A všetkým, ktorí sa zapoja do tejto ankety, pošleme po jej vyhodnotení 10% zľavový poukaz na nákup eko pomôcok na stránke www.eatgreen.eco. Anketu uzatvoríme 18. novembra.

Páči sa vám naša anketa? Zdieľajte ju so svojimi priateľmi na Facebooku, dajte like našej Facebook stránke NašeBIO&EKO alebo nás sledujte na Instagrame @nasebioeko.