Keď ekológia spája: Spoločnosť Leier Baustoffe SK je novým partnerom magazínu Naše Bio&Eko

Výrobca stavebných materiálov, spoločnosť Leier Baustoffe SK je jedným z nových partnerov online magazínu Naše Bio&Eko. Pre spoluprácu sa rozhodli najmä preto, že ich filozofia fungovania sa veľmi zhoduje s hodnotami nášho online magazínu. Ako súčasť veľkej nadnárodnej skupiny si uvedomujú svoju zodpovednosť nielen voči zákazníkom, ale aj voči prírode a životnému prostrediu, čo je v segmente stavebníctva ešte stále dosť ojedinelé. Pri výrobe stavebných materiálov využívajú nové technológie, práve vďaka ktorým dokážu rešpektovať ekologické požiadavky tejto doby. Svoje produkty neustále inovujú a vygenerované zisky následne opäť investujú späť do ich vývoja. Dopad na životné prostredie však nezohľadňujú len pri výrobe, ale aj pri balení a logistike.

„Sme veľmi radi, že existujú organizácie, firmy či portály, ako je aj online magazín Naše Bio&Eko, ktoré sa zameriavajú na témy zo sveta ekológie. Ktoré spájajú podobne zmýšľajúcich ľudí, aby sa mohli vzájomne inšpirovať. Je nám veľkým potešením, že aj my sme súčasťou tohto projektu a že sa stále viac organizácií vydáva na cestu zodpovedným životom v oblasti udržateľných zdrojov a životného prostredia,” povedal k partnerstvu konateľ spoločnosti Leier Baustoffe SK, Mag. Ľubomír Roth.

V portfóliu spoločnosti nájdeme stavebné materiály pre každú fázu výstavby – od inžinierskych sietí, cez tehlu, betónové prefabrikáty, komíny až po záhradné výrobky k dotvoreniu okolia domu a skrášleniu záhrady. Z ekologického hľadiska sú v spoločnosti obzvlášť hrdí na stavebný materiál Durisol, ktorý je čisto prírodný a 100% recyklovateľný.

Firma Leier sa takto snaží prinášať nové vhľady do moderného stavebníctva, pričom sa drží svojich základných priorít – využívanie kvalitných surovín, zdravotná nezávadnosť produktov a environmentálna ochrana. Finálnym výsledkom však má byť najmä radosť zo stavby vysnívaného domova.


Páči sa vám, čo píšeme?

Podporiť našu prácu môžete zaslaním SMS, viac sa dozviete v časti O nás.
Odporučte článok známym alebo nás sledujte na našich sociálnych sieťach.
Facebook NašeBio&Eko
Instagram @nasebioeko
Nezabudnite sa prihlásiť pre odber nášho newslettra v pätičke stránky, aby vám neunikli žiadne novinky.