Priestorovo úsporné riešenie, vďaka ktorému využijete všetky zákutia domu

Priestor v domácnosti je často obmedzený, a preto je dôležité využívať každý dostupný roh či zákutie efektívne a funkčne. Jedným z inovatívnych prístupov k priestorovej úspore a optimálnemu využitiu nehnuteľnosti je využitie univerzálneho kovového rohového regálu, ktorý nielen elegantne zapĺňa inak často zanedbávané priestory, ale zároveň ponúka praktické a štýlové riešenie na usporiadanie a organizáciu rôznych predmetov.

Kovový rohový regál kombinuje estetiku s funkcionalitou a predstavuje efektívny spôsob, ako vytvoriť útulný a dobre usporiadaný domov bez zbytočného plytvania priestorom a nákupu nezmyselných doplnkov, ktoré už po niekoľkých týždňoch používania veľmi často končia v koši. Pôvab rohových políc sa navyše ukrýva v ich dizajne, ktorý im umožňuje maximalizovať priestor bez preťaženia miestnosti.

Flexibilné rohové police, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám

Máte už dosť nezmyselných nábytkových zostáv, ktoré vám sľubujú zázračnú premenu interiéru, kde nie je miesto pre nevyhnutné veci k životu? Spôsobuje každodenné využívanie týchto interiérových doplnkov rapídne skracovanie ich životnosti a kvality, takže o niekoľko mesiacov musíte premýšľať, kam s odpadom a kde zohnať niečo nové a lepšie? Majster Regál má na tento účel pre vás veľmi dobré riešenie.

Udržateľné rohové police sú skvelým spôsobom na skladovanie akýchkoľvek vecí a zároveň vhodné pre efektívne využitie ťažko dostupných rohov miestností. Unikátny systém je navrhnutý s precíznym a milimetrovým prispôsobením odkladacích plôch konkrétnej miestnosti. Tieto špeciálne police disponujú vysokou mierou flexibility využitia nielen v domácnosti, ale aj v garážach či veľkých skladoch.

Stabilné kvalitné riešenie pre veľkú záťaž

Regál je vyrobený z odolnej ocele a HDF drevovláknitej dosky s vysokou hustotou, policový systém s takouto výbavou oveľa lepšie odoláva nárazom a svojvoľnému pohybu, čím zabezpečuje dlhú životnosť. Len o niekoľkominútovú a jednoduchú montáž sa postará praktický RIVET systém, pri ktorého využití v praxi nepotrebujete žiadne komplikované náradie, iba šikovné ruky.

Bezskrutková forma zostavenia regálu s jeho praktickou rohovou časťou umožňuje dodatočnú úpravu v podobe nadstavby ďalších častí, rovnako tak rýchlej demontáže a prepravy na potrebné miesto. Výhodou rohového regálu, s ktorým ušetríte miesto aj peniaze, je tiež vysoká nosnosť políc do 1000 kg s výškou až 180 cm, čo je vynikajúce stabilné riešenie aj pre veľkú záťaž bez obmedzenia podlahovej plochy.

Všestrannosť regálu je možné zvýšiť rôznymi doplnkovými riešeniami v podobe drôtených políc, košov alebo odolných boxov. Svoj význam má aj 5 ročná záruka a certifikácia. Vďaka svojmu vydarenému dizajnu v antracitovo sivej alebo čiernej farbe a praktickým vlastnostiam, ako je ľahký prístup a ochrana pred poškriabaním, si rohový policový systém od Majster Regál nájde uplatnenie v rôznych prostrediach a zaručuje spokojnosť s veľkým výkonom.

Zdroj obrázkov: www.majster-regal.sk