Online magazín Naše Bio&Eko sa mení na EkoReštart.sk. Čakajú nás skvelé novinky

Takmer pred 4 rokmi vznikla myšlienka vytvoriť jedno miesto, ktoré by sa stalo zdrojom nápadov a tipov pre vzájomné inšpirovanie sa na ceste za zodpovedným životom. Miesto, do ktorého tvorby by sa mohol zapojiť každý a inšpirovať svojím príbehom, či krokmi aj ostatných. Je skvelé vedieť, že je medzi nami veľa ľudí, ktorí sa o svoje okolie zaujímajú, starajú sa a možno aj napriek istým komfortným ústupkom, dávajú prednosť ekologicky zodpovednému životu.

Počas tvorby nášho magazínu sa každý deň presviedčame o tom, že na Slovensku máme šikovných ľudí, občianske združenia, neziskové organizácie, ale aj súkromné spoločnosti, ktorým na našom životnom prostredí záleží. A práve vďaka spolupráci s nimi vám môžeme prinášať články, ktoré sú založené na overených informáciách, a ktoré dokážu inšpirovať. To bude aj naďalej podstatou online magazínu EkoReštart.sk.

Prečo názov „Eko Reštart“?

Sme presvedčení o tom, že istú dávku reštartu potrebuje každý z nás. Potrebujeme zmeniť a znovu nastaviť naše zvyky, začať takpovediac odznova, obnoviť náš spôsob života a začať sa viac zaoberať otázkou, aký dopad má náš život na našu planétu. Možno v tejto chvíli ani nerozhoduje, ako dlho sa otázkou udržateľného života zaoberáme a ako dlho tak žijeme. V každom bode, v ktorom sa nachádzame, vieme niečo vylepšiť, niečo nové sa naučiť, niečo zmeniť. Zmeniť v oblasti nakupovania, stravovania, prepravy, v práci, ale aj podnikania. Preto potrebuje malý či väčší „eko reštart“ každý z nás.

Čo nové náš čaká?

Online magazín EkoReštart.sk budeme aj naďalej rozvíjať a prinášať vám spolu s článkami a novinkami z oblasti udržateľného a zodpovedného života, aj nové rubriky, či praktických sprievodcov. Už teraz sme zapamätateľnejší a rýchlejší, vďaka čomu veríme, že oslovíme nových čitateľov a inšpirujeme ich k zmene a udržíme si priazeň vás, našich verných čitateľov a aj naďalej budeme vaším obľúbeným zdrojom eko inšpirácií.

Vy ale viete, že u nás neexistuje „jednosmerka“ na informácie a radi nám posielate aj vaše skúsenosti, inšpirácie a námety na články. Vytvorili sme otvorenú platformu a do tvorby obsahu magazínu sa môže zapojiť každý prostredníctvom písania vlastného blogu a tešíme sa, že už viacerí z vás využili túto možnosť a rozhodli sa svojím príbehom a radami inšpirovať aj ostatných. Tak tomu bude aj naďalej a tešíme sa z každého emailu alebo správy, ktorú nám pošlete.

Čaká nás veľa nového, veľa nových vecí, ktoré vytvoríme spolu s vami, aby sme sa aj naďalej mohli vzájomne inšpirovať na ceste za zodpovedným životom. Zostaňte s nami 😊


Páči sa vám magazín EkoReštart.sk?

Odporučte nás aj vašim známym alebo nás sledujte na našich sociálnych sieťach.
Facebook EkoReštart
Instagram @ekorestart.sk
Nezabudnite sa prihlásiť pre odber nášho newslettra v pätičke stránky, aby vám neunikli žiadne novinky.